01.09.2020 – Urodziny w Jeżykowie…

Urodziny w Jeżykowie…
Jeżyki świętują swoje urodziny. Wspaniałe Dzieciaki kończą już 5 lat!!! Z tej okazji raz po raz w Jeżowie słychać gromkie Sto lat!
Jeże przygotowują dla swoich Przyjaciół tort ze świeczkami i niespodziankę: laurkę z własnoręcznie ulepioną postacią Jubilata. Przy okazji bacznie obserwując i sprawdzając jak Jubilat wygląda, żeby go jak najwierniej przedstawić. Potem wspólnie oglądamy zdjęcia i dziwimy się jak szybko płynie czas! Nasz Jeżyk Bohater trzymając Ziemia okrąża Słońce, mija 12 miesięcy, patrzymy jak rośnie: jaki jest malutki, gdy się urodził, co już wtedy umiał i jak się zmienia rok po roku, aż do dziś… Na torcie pojawiają się kolejne świeczki, a on zaczyna chodzić, mówić, biegać, śpiewać, przychodzi do Promyków: Pszczółki, Żabki, Jeżyki…
A czas mija i mija…
Ziemia kolejny raz obiega Słońce, a Jeżyk rośnie i rośnie. Rosną Jego ręce, żeby pomagać, rosną Jego nogi, żeby biegać i tańczyć, rośnie Jego głowa, żeby jak najwięcej zagadek rozwiązać, ale przede wszystkim rośnie Jego serce, żeby coraz bardziej Kochać…… Jeże patrzą jak każdy jest wyjątkowy, potrzebny i niezastąpiony, żeby ten świat był piękny. Bez Niego taki nie byłby…..

Z najlepszymi życzeniami dla obecnych i przyszłych Jubilatów – Pani Marianna i Pani Magda 🙂

PS. Niektórzy mówią, że nigdy nie byli dzidziusiami, ale to się jeszcze okaże… 🙂
Do zobaczenia na następnych urodzinach i zapraszamy do galerii….