2020.04.02 – Nowe meble dla dzieci :)

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

 

Część z Was była chora i nie przychodziliście do Przedszkola, a teraz zamknięta placówka uniemożliwia Wam podejrzenie zmian jakie dokonały się w naszych Promykach. Z radością więc przekazujemy Wam informację, że we wszystkich salach zostały wymienione meble! Mamy nowe stoliki, krzesełka regały, szafki i komody z szufladami. Dzięki pomocy wielu Rodziców oraz Wolontariuszy, udało nam się wszystko poskręcać i wypoziomować (a wierzcie było tego mnóstwo!) Zabawki, książki, przybory plastyczne, klocki, układanki i samochody otrzymały swoje miejsca na nowych półeczkach.

 

Na odpowiedni poziom kształcenia w przedszkolu mają wpływ nie tylko kompetencje kadry pedagogicznej, ale także odpowiednie warunki higieniczno – zdrowotne panujące w poszczególnych pomieszczeniach. Prawidłowe wyposażenie sal jest jednym z najważniejszych aspektów dobrze funkcjonującej placówki edukacyjnej. Dlatego wybraliśmy dla dzieci meble posiadające odpowiednie atesty bezpieczeństwa, które są wymagane przy urządzaniu powierzchni użytkowych dla dzieci. Do tego nowe meble mają atrakcyjny wygląd i stabilną konstrukcję.

 

Krzesła, które zostały odpowiednio dobrane, spełniają bardzo ważne założenie zdrowego i bezpiecznego środowiska dla dzieci – mianowicie – mają za zadanie chronić je przed różnego rodzaju wadami postawy. Są także wykonane z odpowiednich, bezpiecznych materiałów. Dobraliśmy ich rozmiar odpowiednio do wzrostu dzieci.

 

Stoliki wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodność, stabilność oraz długi czas użytkowania. Stoły stały się świetnym dopełnieniem bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych. Dla większego bezpieczeństwa wybraliśmy stoliki, które mają zaokrąglone narożniki.

 

Szafy, regały i komody z szufladami z serii Premium, którą wybraliśmy, odznaczają się prostą i elegancką formą, która podkreślona została przez stonowaną kolorystykę. Umieszczenie szafek na nóżkach nadało meblom wrażenia lekkości, w ten sposób wyposażenie meblowe przedszkola stało się też przyjazne dla alergików – teraz możemy sprzątać pod nimi codziennie, dbając o to, by kurz nie dręczył małego noska 🙂