2020.04.30 Koncert „Zmartwychwstał” z okazji 30-lecia Caritas AP

Caritas Archidiecezji Poznańskiej w tym roku obchodzi okrągłą 30-tą rocznicę charytatywno-opiekuńczej działalności. Z tej okazji organizujemy koncert pt. „Zmartwychwstał”, który odbędzie się 13 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) o godz. 18.00 w Sali Ziemi w Poznaniu. Podczas koncertu wystąpią Gospel Joy, Mietek Szcześniak, Natalia Niemen i Mateusz Otręba, czyli Mate.O.

Chcemy, aby to wydarzenie stało się płaszczyzną do osobistego spotkania Zmartwychwstałego Pana Jezusa przez uczestników wydarzenia. Jeśli Chrystus naprawdę zmartwychwstał, to pokonał nie jedną, nie kilka wybranych, ale każdą śmierć. Ludzką depresję, nasze lęki, trudne historie, kryzysy, grzechy. Przez 30 lat naszej działalności właśnie takich ludzi spotykamy i cieszymy się, że wielu potrzebującym udało się pomóc. Wszystko to dzięki Miłosierdziu Bożemu i poprzez niezliczoną grupę osób, która przez te wszystkie lata wspólnie z nami budowała siłę Caritas.
Wspólnie świętujmy Zmartwychwstanie Pana Jezusa oraz 30-lecie Caritas Poznań.
Bilety na koncert można nabyć poprzez stronę bilety24.pl oraz w centrali Caritas Poznań od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 15.30. Bilety są w cenie 49 zł, 59 zł, 69 zł i 99 zł. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na trzy Świetlice Socjoterapeutyczne, które prowadzimy w Poznaniu dla dzieci z rodzin zagrożonych.
Zapraszamy. Spotkajmy się.