8-10.03.2021 – Dzień Kobiet i Mężczyzn u Żabek


Dzień Kobiet

Grupa Żabki „Dzień Kobiet” świętowała z kwiatowym rozmachem. Chłopcy w tajemnicy już w piątek wyczarowywali „tysiące” pięknych i kolorowych tulipanów. Tak aby w poniedziałek obdarować swoje koleżanki z grupy i wszystkie Panie z przedszkola. Tulipany wyrosły nam doskonale na parapecie, a w „Dzień Kobiet” rozeszły się szybko jak gorące bułeczki. Chłopcy złożyli dziewczynkom i Panią życzenia, Wszystkie obdarowane w tym dniu Panie były zachwycone. W grupie Żabek w tym dniu była też przygotowana mała niespodzianka dla dziewczynek oraz słodki upominek.

Dzień Chłopca

Grupa Żabek, to w przewadze grupa chłopców, a więc dziewczynki przy święcie „Dnia Chłopca” miały pełne ręce roboty. Dziewczynki Żabki z pomocą Pań przygotowały dla swoich kolegów piękne
i spersonalizowane laurki. Chłopcy wcześniej wyjawili dziewczynom swoje oczekiwania, co do ilustracji. Tak więc na laurkach pojawiły się różne zwierzęta, wyścigówki, samochody ekskluzywne, a także duża liczba czołgów. Dla każdego, coś według potrzeby. Dziewczynki w tym dniu złożyły swoim kolegom życzenia. Dla chłopców również była przygotowana mała niespodzianka i słodki upominek.