Przedszkole zamknięte od poniedziałku! + Śniadanie Wielkanocne

Drodzy Rodzice,

Zgodnie z decyzją MEN, MZ i GIS, ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, w dniach 29.03-09.04.2021r. nasze przedszkole zostaje zamknięte.

Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). Dla tej grupy dzieci nasza placówka będzie czynna w godzinach 6:30-16:30. W Wielki Piątek przedszkole będzie czynne od 6:30-13:00.

Chęć zapisania w/w dzieci proszę przesłać wychowawczyniom poszczególnych grup do jutra (tj. 26.03.2021r.) do godziny 10:00.

Rodzice, których dzieci nie mogą korzystać z usług przedszkola w wymienionym terminie, mogą skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.


W związku z szykującymi się zmianami przekładamy Śniadanie Wielkanocne na jutro. Prosimy o odświętny strój dla dzieci.

Trójki grupowe prosimy o dostarczenie prezentów najpóźniej do jutra, do godziny 8.00 – bardzo przepraszamy za ponaglanie, ale to jedyny czas, w którym możemy zorganizować dla Promyczków tę uroczystość…


Od poniedziałku zapraszamy dzieci na zajęcia w formie e-edukacji. Linki do nagrań będą się pojawiały w specjalnie do tego przygotowanych zakładkach na naszej stronie internetowej.

Przygotowujemy się również do możliwości organizowania spotkań on-line.

 

Załączam życzenia zdrowia 🙂

 

Z poważaniem

Dyrektor Przedszkola